Pracownik magazynu z książkami - 16 zł brutto/godz!

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu

 Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

Obowiązki:

- pakowanie książek i podręczników

- prace magazynowe

Wymagamy:

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

- stawkę godzinową 12 zł netto/h

- pracę w godzinach: 7:00-17:00, 11:00-21:00

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.