Pracownik magazynu - Wróć do domu przed świętami!

OTTO Work Force

Gernsheim, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gernsheim

Nie musisz znać języka niemieckiego, aby dostać dobrą pracę w Niemczech! Już od Września będzie czekać na ciebie praca w magazynie z akcesoriami domowymi i zabawkami u jednego z naszych niemieckich Klientów! Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!

Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Opis Stanowiska:
• Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
• Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
• Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
• Praca zmianowa

Wymagania:
• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
• Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
• Prawo jazdy kat B mile widziane.
• Pracowitość, punktualność i niezawodność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
• Atrakcyjną stawkę 10,13€
• Pracę na 3 zmiany
• Niedziele przed świętami mogą być pracujące (+50%)
• Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca
• Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzień
• Zakwaterowanie w odległości od 5 km do max 12 km od miejsca pracy

Już ponad 180 000 osób skorzystało z naszych usług. OTTO to gwarancja pewności zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj się sam!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.