Pracownik Magazynu -WARSZAWA WŁOCHY- ok. 3400 zł brutto praca w godz 23-7

HR Global Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: WARSZAWA WŁOCHY, ul. MINERALNA

Oferujemy:

  • Praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 23:00 - 7:00
  • Stawka za godzinę pracy 19,00 zł brutto
  • Dodatek około 200 zł brutto co miesiąc (1 zł brutto do każdej godziny przy braku nieusprawiedliwionych nieobecności)
  • Zarabiaj około 3400 zł brutto z premią przy pracy 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek/załadunek samochodów
  • Sortowanie przesyłek i skanowanie przesyłek

Wymagania:

  • Nie musisz mieć doświadczenia w pracy na magazynie, możesz te doświadczenie zdobyć pracując z nami
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy