PRACOWNIK MAGAZYNU – WARSZAWA BIAŁOŁĘKA – Około 3800 zł brutto

HR Global Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta z branży kurierskiej, poszukujemy:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: Warszawa/ Białołęka, ul. Daniszewska

Oferujemy

  • Zatrudnienie OD ZARAZ
  • Stawka 18 zł brutto za 1 godzinę
  • PREMIA około 400 zł brutto (Dodatek 2 zł brutto do każdej godziny wypłacany w przypadku braku nieobecności)
  • ZARABIAJ OKOŁO 3200 zł BRUTTO PRACUJĄC OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU,
  • DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA PREMII OKOŁO 400 zł BRUTTO
  • ZARABIAJ MIESIĘCZNIE OKOŁO 3600 zł BRUTTO Z PREMIĄ

UWAGA

Masz możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

POLEĆ osobę do pracy, a jeśli przepracuje co najmniej 20 dni otrzymasz dodatkowo 250 złotych. Jeśli osoba ta przepracuje minimum 120 dni otrzymasz od nas kolejne 250 zł.

PAMIĘTAJ,

możesz polecić kilka osób, a dodatkowe wynagrodzenie otrzymasz za każdą taką osobę, która spełni powyższe warunki

  • Chcesz zarabiać jeszcze więcej ? Pracuj dłużej zarabiaj więcej, przy stawce godzinowej Twoje wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wypracowanych godzin
  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Praca od poniedziałku do piątku od godziny 15 lub od godziny 22
  • Elastyczność w wypłacie wynagrodzenia

Zadania

  • Rozładunek/załadunek samochodów z przesyłkami
  • Sortowanie przesyłek
  • Skanowanie przesyłek
  • Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy fizycznej od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych lub nocnych
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy