Pracownik magazynu w Żabiej Woli (dojazd z Bolimowa, Skierniewic, Mszczonowa)

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Żabia Wola, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Żabia Wola

Zadania:
• Praca na magazynie chłodni(temp od +2'C do +8'C) przy kompletacja zamówień (nabiał, mięso, warzywa, owoce);
• Obsługa skanera magazynowego;
• Kontrola jakości;
• Foliowanie palet.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę;
• Wynagrodzenie miesięczne 1800zł brutto oraz premię uznaniową do 800 zł brutto.
• Po 3 miesiącach – podwyżka.
• Stałą pracę (5dni w tygodniu)

Dofinansowanie do zorganizowanego transportu z kierunku Bolimów, Skierniewice, Mszczonów.

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwóch zmian ( 05.00-13.00; 06.00-14.00; 07.00-15.00; 12.00-20.00);
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
• Dokładność i sumienność;
• Książeczka sanepid - warunek konieczny;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: