Pracownik magazynu w Niemczech - praca od zaraz

Ideal Work Sp. z o.o.

Berlin, zagranica

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w magazynie logistycznym na stanowisko:

Opis stanowiska:

- ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami

- sortowanie przesyłek

- skanowanie przesyłek

- praca także w godzinach nocnych

Oferujemy:

- umowę o pracę

- bardzo dobre wynagrodzenie

- bezpłatny nocleg

- bardzo dobre warunki zakwaterowania

- mile widziane osoby z własnym samochodem