Pracownik magazynu w markecie budowlanym- Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Agencja Pracy Otto z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje dla swojego klienta pracowników do pomocy na różnych działach w markecie budowlanym największej sieci sklepów w z artykułami do majsterkowania, budowy, remontu, urządzania domu oraz pielęgnowania ogrodu.

Obecnie poszukujemy pracowników do różnych działów m.in. kasa, budowlany, metalowy itd.- praca od zaraz!

Nazwa stanowiska:
Pracownik wykładania towaru

miejsce pracy: Wrocław
nr. ref. MW/Hala/Wroc/2014

OPIS STANOWISKA PRACY:
- Prace magazynowe i porządkowe,
- Wykładanie produktów na półki sklepowe,
- Obsługa kasy fiskalnej,
- Prace pomocnicze na działach,
- Proste prace związane z utrzymaniem czystości w miejscu pracy.

OFERTA:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

WYMAGANIA:
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Żywiołowość oraz dynamiczność,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Rzetelność i odpowiedzialność.
- Mile widziane doświadczenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.