Opis stanowiska pracy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

Dla naszego klienta w Tilburgu (KOD POCZTOWY 5048) poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU w firmie RHENUS

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Oferta na dłuższy okres czasu

Opis oferty:

  • Zbieranie zamówień za pomocą wózka elektrycznego, rozładunek i załadunek towarów, kontrola jakości.
  • System słuchawkowy w języku polskim, angielskim i holenderskim.
  • Asortyment: akcesoria dla zwierząt domowych.

Wymagania:

  • MILE WIDZIANE SWOJE MIESZKANIE w Tilburgu/ lub +- 30 km od Tilburga, ew w Waalwijku lub okolicach
  • numer BSN mile widziany / oferujemy też pomoc agencji w uzyskaniu numeru BSN
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/ poziom A2/B1
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • elastyczność co do pracy w różnych godzinach - praca na dwie zmiany
  • mile widziane (nie wymagane) doświadczenie jako order picker

Oferujemy:

  • pracę na dłuższy okres czasu
  • dodatki zmianowe w godzinach 19:00-6:00 = + 25%
  • soboty, niedziele: + 50%
  • wypłaty tygodniowe
  • praca na dwie zmiany: 06.00-15.00 i 15.00 do 00.00 (w tym 1 godzina przerwy)
  • zwrot kosztów dojazdu za każdy przejazd do pracy:

0-10 km € 0,-

10-14 km € 3,08

15-19 km € 4,64

20 km i więcej € 6,20

  • ubezpieczenie: 20,01 € tygodniowo
  • umowę w j.polskim
  • przyuczenie do pracy na ww. stanowisku
  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • ubezpieczenie zdrowotne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Uwaga pary i grupy! Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami towarzyszącą/towarzyszącymi.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV likając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prezentacja firmy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Inne