Pracownik magazynu- umowa o pracę.

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037)

poszukuje pracownika na stanowisko:

Od: Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Będzin

Agencja Zatrudnienia DK Partner sp. Z o.o. (nr certyfikatu 7037) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Obowiązki:

• Obsługa magazynu,

• Przyjęcie towarów, załadunek i rozładunek palet zgodnie z zamówieniem,

• Inne obowiązki zlecone przez Kierownika Magazynu,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

• Profity finansowe za dobra pracę

• Pracę w młodym i ambitnym zespole

• Możliwość dowozu do miejsca pracy.

• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

• Komunikatywność

• Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku

• Aktualne badania sanepidowskie

• Chęć nauki