Pracownik magazynu – tylko jedna zmiana!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Męczy Cię praca zmianowa i chciałbyś mieć wreszcie wolne weekendy? A może dopiero wkraczasz na rynek pracy i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia? W każdym z tych przypadków nie mogłeś trafić lepiej!

OFERUJEMY CI:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30
  • wynagrodzenie zasadnicze w wys. 13 zł brutto/godz. oraz premię nawet do 1.000 zł brutto!
  • pracę w dogodnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji w Warszawie (dzielnica Ursus)
  • wstępne szkolenie wdrażające w obowiązki
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • opiekę konsultanta personalnego oraz przejrzyste warunki współpracy

ZADANIA:

  • pakowanie wysyłek do kartonów transportowych
  • kompletacja wysyłek zgodnie z zamówieniem
  • wykonywanie prac magazynowych zleconych przez przełożonego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, już teraz wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.