Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu – transport z Ozorkowa i Łęczycy

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Głowno, Łódź

Jeśli zależy Ci na pracy od zaraz oraz zdobyciu cennego doświadczenia, to mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Wystarczy, że cechuje Cię chęć do pracy i zaangażowanie.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2.500 zł netto (podstawa, premie, dodatki)
  • dofinansowany transport do pracy z Łęczycy i Ozorkowa oraz okolic
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy i święta wolne
  • możliwość zapoznania się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy i pomocny zespół
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Zadania:

  • załadunek i rozładunek aut
  • skanowanie oraz segregowanie przesyłek
  • inne proste prace magazynowe

Jesteś zainteresowany? Już teraz wyślij swoje CV - skontaktujemy się z Tobą. Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 506 561 604.

Czekamy na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.