Pracownik magazynu STAŁA UMOWA od zaraz!

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Łódź
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży kosmetycznej, mającej swoją siedzibę w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko pracownika magazynu.

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw – rozładunek Tira;
  • Odpowiednie rozlokowanie towaru na magazynie;
  • Dowożenie towaru i rozkładanie na regałach;
  • Pakowanie produktów do wysyłek (w kartony zbiorcze);
  • Porządkowanie magazynu;
  • Kompletowanie zamówień;
  • Obsługa wózka paletowego - opcjonalnie;
  • Bieżące wsparcie związane z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu.

WYMAGANIA
  • Pracowitość i sumienność,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do sporadycznych nadgodzin, które można odebrać w inne dni,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie niekonieczne, ale mile widziane.

KORZYŚCI
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek, 8-16) bez weekendów,
  • Wynagrodzenie w wysokości 1 800 zł na rękę,
  • Pakiet socjalny(paczki dla dzieci na święta, dofinansowanie do urlopu)
  • Premie Świąteczne,
  • Praca w przyjaznej atmosferze.

Numer referencyjny: 9-13-38644/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.