Pracownik magazynu - stała praca - Wieliczka

HRBC GROUP SP. z o.o.

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Wieliczka

Zadania:

Praca na magazynie, przygotowanie do wysyłki produktów
Porządkowanie
Pakowanie, sortowanie, konfekcjonowanie, etykietowanie

Wymagania

Silna motywacja do pracy
Zaangażowanie
Gotowość do pracy w godzinach: 6-14.

Oferujemy:

Umowa zlecenie
Terminowa wypłata wynagrodzenia
Kompleksowa obsługa naszego konsultanta
Możliwość współpracy z naszą agencją przy innych projektach

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
11.01.2021 - 30.06.2021
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
18,3PLN - 19,3PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy