Pracownik magazynu - Sosnowiec

OTTO Work Force

Sosnowiec, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref.: MA/09/2017/PMS

Opis stanowiska:

- rozładunek i załadunek towaru,
- pakowanie produktów,
- skanowanie paczek,
- prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku pracownika magazynu
- mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego,
- umiejętność obsługi skanera,
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
- dyspozycyjność do pracy również w soboty.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta,
- możliwość zrobienia wewnętrznego kursu na operatora wózka widłowego,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.