Pracownik Magazynu - Serwisant

Diprocon Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma od 10 lat zajmuje się sprzedażą sprzętu IT.
Mamy placówki w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.
W 2016 roku przekroczyliśmy 12 milionów złotych przychodu. Rozwijamy się i w związku z tym szukamy:

Pracownika Magazynu - Serwisanta

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

Sporządzanie raportów z dostaw:

  • szczegółowy opis stanu technicznego danego sprzętu
  • opis konfiguracji sprzętu
  • pakowanie /układanie sprzętu w kartony/palety

Dodatkowo:

  • przygotowywanie i pakowanie towaru do wysyłki (paczki, palety)
  • przygotowywanie sprzętu do sprzedaży:
  • diagnozowanie (testowanie) sprzętu komputerowego
  • instalowanie systemów operacyjnych
  • czyszczenie sprzętu komputerowego
  • składanie sprzętu komputerowego

Wymagania:

  • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • precyzja w wykonywaniu zadań
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • koleżeństwo i komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy na magazynie
  • podstawy budowy i działania sprzętu komputerowego
  • doświadczenie w używaniu Allegro i/lub portali pokrewnych,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Firmie,
  • Pracę w koleżeńskim zespole.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Diprocon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).”

Prezentacja firmy

Głównym celem działań firmy Diprocon jest dostarczanie naszym kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne