Pracownik magazynu / rozładunek towaru - ANNOPOL

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu

 Miejsce pracy: Warszawa, Targówek (Annopol)

Opis stanowiska:

- prace magazynowe

- rozładunek towaru

- kompletacja zamówień

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8 godzin

- mile widziany status osoby uczącej się

- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie

- elastyczny grafik pracy (praca możliwa w godzinach: 7-19)

- możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.