Pracownik magazynu - rozładunek i sortowanie towaru

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Poszukujemy osób do pracy w magazynie. Praca od zaraz!

Miejsce pracy : Łódź - Widzew

Zadania:

- rozładunek i sortowanie towaru,

- inne prace pomocnicze.

Wymagania:
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (6-14;14-22;22-6),
- chęć do pracy.

Oferujemy:
- umowę cywilno prawną ze składkami Zus,
- przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu z zawartą klauzulą o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 42 235 70 86 lub 660 086 914

Zapraszamy do siedziby firmy:

Ul. Łagiewnicka 54/56, I piętro.

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.