Pracownik magazynu - Rawa Mazowiecka i Skierniewice

Personnel Solutions Sp. z o.o.

Rawa Mazowiecka ul. Mszczonowska 36, łódzkie

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka ul. Mszczonowska 36

ZADANIA:
- Rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
- Przyjmowanie przesyłek na magazyn
- Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami
- Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:
- Bezpłatny transport (Opoczno, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
- Praca w godzinach 20:00 – 04:00
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Stawka podstawowa+ do 400zł premii za sumienność

WYMAGANIA:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni
- Znajomość Obsługi skanera i wózka paletowego mile widziana
- Gotowość do pracy fizycznej
- Umiejętność pracy w zespole
- Systematyczność, sumienność i dokładność
- Dobra organizacja pracy
- Motywacja do pracy