Pracownik magazynu, prace administracyjne, bdb j. angielski

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę ] poszukuje dla swojego klienta w okolicach Tilburga pracownika magazynowego do pakowania elektroniki i wykonywania zadań administracyjnych.

Preferowane osoby z doświadczeniem w administracji i logistyce, mówiące płynne po angielsku.

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka