Pracownik magazynu - praca w Holandii Nr ref. MG/08/2014/DOC

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko:

Pracownik magazynu sieci supermarketów
Numer referencyjny: MG/08/2014/DOC
Branża: transport, logistyka, dystrybucja

Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień na magazynie
- magazyn z żywnością, artykułami chemicznymi itp.
- załadunek i rozładunek palet z ciężarówek
- sortowanie kartonów
- dbanie o czystość na magazynie

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę tymczasową
- zakwaterowanie wraz z dojazdami do pracy
- opiekę polskiego personelu
- pracę w międzynarodowej firmie

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
- zaangażowanie i motywacja
- elastyczność
- gotowość do wyjazdu na okres minimum 3 miesięcy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.