Pracownik magazynu - praca tylko w weekendy!

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu - praca na WEEKENDY

Zadania:

- Sortowanie i pakowanie odzieży;
- Kontrola jakości,
- inne proste prace magazynowe.

Oferujemy:
- pracę w soboty (6:00-16:00) oraz niedziele (7:00-17:00);
- stałą stawkę godzinową,
- umowę zlecenie.

Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy,
- uczciwość,
- dyspozycyjność,
- oferta skierowana jest do osób zatrudnionych w tygodniu na umowę o pracę lub studentów do 26r życia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny w godzinach 9.00 - 17.00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.