Pracownik magazynu-praca przy odzieży - Holandia

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: AM/TH/05/2015

Kraj: Holandia

Typ wakatu: praca tymczasowa

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- chęć i motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

Obowiązki:
- zbieranie zamówień,
- pakowanie i sortowanie odzieży,
- rozładunek i załadunek kontenerów,
- ogólne prace magazynowe i porządkowe.

Oferta:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
-zakwaterowanie: 87 euro/tydzień,
-ubezpieczenie: 82.51 euro/miesiąc,
-oferujemy umowę o pracę tymczasową.

Wymagania:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.