Pracownik magazynu - praca na 6 miesięcy +

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Dogadasz się po angielsku i szukasz pracy za granicą na dłużej? W takim razie mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy jako Zbieracz zamówień w Holandii! Oferujemy pewne i atrakcyjne wynagrodzenie w euro, a dodatkowo organizujemy dojazd do Holandii i zakwaterowanie na miejscu!

Zbieracz zamówień – praca długoterminowa

Informacje o wakacie:
• Atrakcyjne i pewne wynagrodzenie w euro
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Praca na dłuższy okres czasu – minimum 6 miesięcy
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Transport do Holandii
• Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
• Minimum formalności
• Pomoc koordynatorów na miejscu
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Opis Stanowiska Pracy:
• Zbieranie zamówień / kontrola zamówień
• Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność na dłuższy okres (minimum 6 miesięcy)
• Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.