Pracownik magazynu - pakowacz

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Logistyka

SZUKASZ PRACY? ZADZWOŃ DO NAS!

Oferujemy zatrudnienie przy prostych pracach magazynowych, nie wymagamy wysokich kwalifikacji - dla nas liczy się chęć do pracy.

Zapewnimy odpowiednie przeszkolenie oraz miłą atmosferę w pracy.

Poszukujemy osób do pracy w magazynie.

Miejsce pracy : Łódź - Polesie

Zadania:

- sortowanie i pakowanie towaru,
- metkowanie, kontrola jakości,
- przygotowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:

- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00)
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

- umowę cywilno prawną ze składkami Zus,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- przyjazną atmosferę w pracy
- możliwość przejęcia przez pracodawcę na umowę o pracę po okresie próbnym

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 42 235 70 86 lub 660 086 914

Zapraszamy do siedziby firmy:
Ul. Łagiewnicka 54/56, I piętro.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.