Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie południowych Niemiec w Landshut (okolice Monachium) kandydatów na stanowiska:
Komisjoner – kompletowanie zamówień
(praca w magazynach z owocami i warzywami)

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień
- kontrola jakości
- komisjonowanie i pakowanie owoców i warzyw
- przygotowywanie towarów do wysyłki

Oferujemy:
- stawka wzrastająca od 9,50 €/godz. brutto do 10,50€ po 6 miesiącach pracy
- dieta w wys. 10,00 € netto za każdy dzień pracy
- praca na nocną zmianę (dodatki 25% w godzinach od 22 do 3-ej)
- dodatki za pracę w niedzielę
oraz
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiającym porozumiewanie się

- dobra kondycja fizyczna, siła i wytrzymałość
- gotowość do pracy na nocną zmianę

Mile widziane:
- posiadanie własnego samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne