Pracownik magazynu/orderpicker - Zwolle

Pran Sp. z o.o.

Zwolle, Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy prace w znanym i lubianym magazynie z artykułami spożywczymi mieszczącym się z Zwolle.

Praca polega na zbieraniu zamowien w systemie słuchawkowym – voicepicking.
Produkty uklada się na wozku magazynowym, przewozi po magazynie i szykuje do dalszego transportu.

Czasami praca odbywa się w chłodnym otoczeniu – gdzie przechowywane sa owoce i warzywa, jogurty itp.

Praca w systemie zmianowym wraz z dodatkami, czasami w weekendy.

Wymagania

- Dobra kondycja fizyczna
- Dyspozycyjnosc na min. 6 miesiecy
- Minimum 167cm wzrostu (ze względu na wysokość półek)

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka