Pracownik magazynu + operator wózków

Jumi Sp. z o.o.

Pabianice /Łódź/, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania przy pomocy nowoczesnego sprzętu?

Jesteśmy dużą firmą importową

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynu + Operator Wózków

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Rozładunki oraz załadunki samochodów
  • Wydawanie oraz przyjmowanie towaru przy użyciu skanerów
  • Raportowanie przełożonemu o realizacji powierzonych zadań

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka