Pracownik Magazynu - operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Łódź - Widzew, łódzkie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łódź - Widzew

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:Magazynier

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Łódź Widzew

Zakres Obowiązków:

- rozładunek / załadunek towaru

- weryfikacja i kontrola jakościowa towaru

- inwentaryzacja

- pakowanie / foliowanie towaru

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

- uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- stawka 3050 zł brutto / miesiąc

- stałe godziny pracy: poniedziałek – piątek, 6:00-18:00

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania cv w odpowiedzi na to ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.