Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego / Umowa o pracę!!

Work & People Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Work & People Sp. z o. o. od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej, outsourcingu funkcji. Zasady, którymi się kierujemy zarówno w odniesieniu do naszych klientów jak i pracowników, to partnerstwo oraz zaufanie.

Oferta

praca w nowoczesnej firmie
umowa o pracę z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
3 zmiany
możliwość rozwoju zawodowego

Zadania :

oklejanie, przygotowanie towarów do wysyłki.
dbałość o stan magazynu
rozładunek, załadunek towarów

Wymagania

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji