Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany)

PowerJobs Sp. z o.o.

Kleszczów, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Oklejanie dostaw etykietami,
  • Kontrola zawartości opakowań,
  • Praca ze skanerem + wprowadzanie danych do systemu SAP,
  • Umieszczanie instrukcji w opakowaniach, foliowanie palet,
  • Obsługa wózka widłowego ( dla osób z uprawnieniami).

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Motywacja do pracy i chęć nawiązania długofalowej współpracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie podstawowe 2600 zł brutto bez wózka widłowego lub 3000 zł dla operatorów wózka widłowego + premia frekwencyjna + ew. nadgodziny dla zainteresowanych,
  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy,
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, pakiet medyczny oraz premię za polecenie nowego pracownika).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy