PRACOWNIK MAGAZYNU- OPERATOR WÓZKA PODNOŚNIKOWEGO

PAGO Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza i okolice, śląskie

PAGO Sp. z o.o. jest operatorem logistycznym, zajmującym się obsługą przedsiębiorstw z sektora mrożonej żywności.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: PAGO Sp. z o.o.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania (m.in. premia uznaniowa i premia z tytułu stażu pracy);
  • odzież roboczą i ciepły posiłek regeneracyjny.

Opis stanowiska pracy: praca w systemie zmianowym, obowiązki związane z funkcjonowaniem magazynu typu chłodnia składowa, w tym m.in.

  • obsługa wózków widłowych wysokiego składowania i wózków paletowych (transport wewnętrzny palet z towarem pomiędzy strefami / lokalizacjami magazynowymi);
  • realizacja rozładunków i załadunków.

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • punktualność, rzetelność, motywacja do pracy, dbałość o towar i powierzone mienie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w obsłudze wózków wysokiego składowania będą dodatkowymi atutami.