Pracownik magazynu odzieżowego

WORK SERVICE S.A.

Słupca, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Słupca

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu Odzieżowego

Zadania na stanowisku:

- sortowanie, przepakowywanie odzieży,
- metkowanie ubrań zgodnie z otrzymanym zamówieniem,
- przygotowywanie towaru do wysyłki.

Od Kandydatów oczekujemy:

- gotowości do pracy fizycznej głównie w pozycji stojącej,
- sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań,
- motywacji i chęci do pracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- zorientowania na wysoki poziom obsługi Klienta,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

- dowóz do miejsca pracy,
- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia,
- oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem: 508 000 800.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.