Pracownik Magazynu odziezowego

Seggment Arbeidsbemiddeling B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Seggment Arbeidsbemiddelings B.V.

Oferuje pracę na magazynie odzieżowym w Hoofddorp i Aalsmeer

Praca polega na zbieraniu, skanowaniu i wysyłaniu zamόwień dla dużej firmy
odzieżowej.

Pracujemy głόwnie w polskim teamie, więc osoby nie znające języka w naszej firmie są mile widziane.

Co możemy Wam zaoferować:

Stawkę €9.82 p/h + nadgodziny płatne 125%

Legalną i stabilną pracę w Holandii

Legalne zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy ABU/CAO

Transport do miejsca pracy i spowrotem

Opiekę rzetelnych koordynatorόw

Cotygodniowy system płac

I co ważne jeżeli nie masz doświadczenia zapewniamy krόtkie szkolenie w miłej niestresującej atmosferze.

Jeżeli nasza oferta Cię zainteresowała to prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy

Prezentacja firmy

W roku 1989 firma Seggment rozpoczęła swoją działalność w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta