Pracownik magazynu - od zaraz

Gi Group Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Oleśnica

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów na magazynie,
  • kompletowanie zamówień,
  • właściwa i terminowa realizacja zadań,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • duża motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej,

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie logistycznej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + bony,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • możliwość zdobycia uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,
  • pracę od zaraz
  • benefity na preferencyjnych warunkach (Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.