Pracownik magazynu - obsługa wózka elektrycznego - Sosnowiec

OTTO Work Force

Sosnowiec, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sosnowiec

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu - obsługa wózka elektrycznego
Nr ref.: MA/02/2019/S

Opis stanowiska:

- kompletacja zamówień,
- obsługa skanera,
- obsługa wózka elektrycznego,
- prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na magazynie,
- ukończony kurs obsługi wózka widłowego lub prawo jazdy wydane na podstawie ustawy z dnia 5 stycznia 2011 o kierujących pojazdami,
- gotowość do pracy w systemie 3. zmianowym,
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 3000 - 3400 brutto/miesięcznie + premia,
- dodatek za pracę w porze nocnej w wysokości 40%,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.