Pracownik magazynu- Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy- Wedemark, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy- Wedemark

OTTO Polska Sp. z o.o.(nr rej. 2590), jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta - firmy świadczącej usługi do branż motoryzacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu
Niemcy , Wedemark
Nr. ref : ECH/OPO/05/2015

Opis stanowiska :

-praca przy montowaniu wentyli samochodowych,
-zakładanie felg aluminiowych oraz innych,
- pakowanie oraz kontrola jakości gotowych opon.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w pracy na pokrewnym stanowisku,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
- własny samochód,
- czynne prawo jazdy,
- gotowość do podjęcia pracy przez najbliższe 6 miesięcy.

Oferujemy :

- pracę przez najbliższy okres 6 miesięcy,
- stawkę godzinową 8,80 euro brutto/h,
- zakwaterowanie w okolicy miejsca pracy do 10 km,
- koszt zakwaterowania 55 euro tygodniowo.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.