Pracownik magazynu-Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy, Lauenau, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy, Lauenau

Opis oferty pracy:
OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu - Niemcy
Miejsce pracy: Lauenau,Niemcy
Nr. ref.: MW/EDE/12/2014

OPIS STANOWISKA PRACY:

-Zbieranie zamówień na słuchawkach,
-Prace magazynowe.

WYMAGANIA:

-Dobra znajomość języka niemieckiego,
-Mile widziane doświadczenie jako operator wózka widłowego,
-Doświadczenie w zbieraniu zamówień na słuchawkach,
-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Własny dojazd do miejsca pracy.

OFERTA:

-Wynagrodzenie 9,07 euro brutto/h plus premia,
-Praca w systemie 2 zmianowym,
-Zakwaterowanie 8 euro/dziennie,
-Oferujemy umowę o pracę tymczasową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.