Pracownik magazynu (m/k)

Trenkwalder

Zawiercie, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie
Obowiązki:
  • prace magazynowe,
  • rozwożenie wózkiem ciągnikowym komponentów na linie produkcyjne.
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • logiczne myślenie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć do pracy.
Oferujemy:
  • bezpłatny kurs operatora wózka ciągnikowego,
  • transport do miejsca pracy z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Ogrodzieniec, Zawiercie, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa,
  • uczciwe warunki zatrudnienia,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • doskonałą organizację pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 2234 zł brutto/miesiąc + premia,
  • możliwość skorzystania z pakietu rekreacyjno-sportowego,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy