Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu (m/k)

Miejsce pracy: Głuchów, Tuszyn, Piotrków Trybunalski, Moszczenica, Łódź
Obowiązki:
  • przyjmowanie zwrotów,
  • praca przy pomocy skanera,
  • ocena jakości towaru,
  • sprawdzenie towaru pod kątem braku uszkodzeń,
  • pakowanie towaru.

  • Wymagania:
    • zdolności manualne,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

    Oferujemy:
    • darmowy transport z miejscowości: Łódź, Piotrków Trybunalski, Rzgów, Tuszyn, Moszczenica, Baby,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie miesięczne,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • kartę multisport,
  • miejsce pracy: Głuchów koło Łodzi.
  • Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.