Pracownik Magazynu Logistycznego

OTTO Work Force

LODZ, łódzkie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: LODZ

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika.

Zakres obowiązków
• załadunek i rozładunek
• pakowanie i foliowanie
• kontrola jakościowa
• inwentaryzacje

Wymagania:
• brak przeciwwskazań do pracy
• dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej (6-14; 14-22; 22-06)
• praca w dniach do poniedziałku do piątku
• uprawnienia UDT

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie 3000-4000 zł brutto
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju i awansu
• mila atmosfera

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.