Pracownik magazynu logistycznego - pakowacz. Od zaraz!

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Poszukujemy osób do pracy w magazynie logistycznym do prostych prac magazynowych

Oferta skierowana wyłącznie do panów

Praca do podjęcia od zaraz!!!

Zadania:

- Rozładunek i załadunek transportów;
- Przepakowywanie towaru;
- Proste prace magazynowe.

Oferujemy:
- stałą stawkę godzinową,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00:
- umowę zlecenie.

Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy,
- uczciwość,
- dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny w godzinach 9.00 - 17.00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.