PRACOWNIK MAGAZYNU I DYSTRYBUCJI SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO

Cosmoworker

Holandia, okolice Tilburg, Venray i Eindhoven, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca długoterminowa.
Stawka 11,28€ (10,38€/h brutto + dodatki zmianowe) bez stawki wiekowej.
Stała ilość godzin pracy w tygodniu: 40.
Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej, nowoczesnej firmie.
Test na Covid-19 na koszt pracodawcy na miejscu, przed podjęciem pracy.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane prawo jazdy.
Rozbudowujemy zespół zadowolonych pracowników.
Praca w trybie 2-zmianowym.
Dla chętnych praca możliwa także w trybie 3-zmianowym stawka z dodatkami  14,00€/h brutto.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • różne zakresy prac w zależności od stanowiska,
  • prace długotrwała,
  • praca w systemie 2-zmianowym lub dla chętnych 3-zmianowym,
  • stanowiska pracy dobieramy wspólnie z kandydatami, według ich preferencji i możliwości, spośród następujących stanowisk pracy:

    • kompletowanie zamówień,
    • pomocnik kierowcy wózka widłowego lub wózka ept,
    • rozładunek kontenerów w hali magazynowej,
    • pakowanie,
    • kontrola jakości,
    • załadunek.

Wymagania:

  • wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • mile widziane aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • w tryby 2-zmianowym, stawkę 11,28€ (10,38€/h brutto + dodatki zmianowe),
    dla chętnych praca możliwa także w trybie 3-zmianowym - stawka z dodatkami 14,00€/h brutto.
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 99,80 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 24,82 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.