Pracownik Magazynu - Holandia

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Pracuj na magazynie logistycznym w holenderskiej, renomowanej firmie.
Pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Nie potrzebujesz własnych środków - za mieszkanie i transport możesz zapłacić z pierwszego wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi.

Wyjazdy w każdą sobotę!

Nr. ref. OWS/01/112016

Nazwa stanowiska pracy:
- Pracownik magazynu

Opis stanowiska pracy:
- Praca na magazynie logistycznym przy rozładunku paczek

Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa
- Stabilne zatrudnienie
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Polskojęzyczną opiekę w Holandii
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Gwarantujemy dojazd do Holandii oraz zakwaterowanie
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- Możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach

Wymagania:
- Gotowość do podjęcia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.