Pracownik magazynu (Holandia)

Zeitmann

Holandia, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Holandia

Obecnie dla naszego klienta dużej holenderskiej firmy logistycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Obowiązki:
- Pakowanie, paletowanie, konfekcjonowanie,
- Kompletowanie zleceń,
- Przygotowywanie wysyłek,
- Inne zlecone prace magazynowe.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Zaświadczenie o nie karalności,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, produkcji,
- Mile widziane osoby z własny samochód (osoby rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
- Legalną pracę "od zaraz",
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.