Pracownik magazynu-(Holandia)

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu - Holandia

Nr. Ref. MW/BR/12/2014

Opis stanowiska pracy:

  • załadunek oraz rozładunek towaru,
  • zbieranie, kompletowanie oraz sortowanie zamówień.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • mile widziane uprawienia do kierowania wózkami widłowymi wysokiego składu,
  • chęć i motywacja do pracy.

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
  • zakwaterowanie łącznie z dojazdem do miejsca pracy:84.90 euro/tydzień,
  • ubezpieczenie: 81.67 euro/miesiąc,
  • oferujemy umowę o pracę tymczasową.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.