Pracownik magazynu ds. kontroli jakości produktów świeżych

Piotr i Paweł

Błonie, Warszawa, mazowieckie

Polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy ponad 130 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w ponad 60 miastach. Odwiedza nas ok. 5 mln klientów miesięcznie. Cechujemy się wysoką kulturą pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja jakości towaru będącego w obrocie handlowym,
  • Przyjmowanie ilościowe i jakościowe mięsa i wędlin oraz pozostałych towarów, świeżych, w tym prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Uczestnictwo w rozpatrywaniu reklamacji,
  • Ocena prawidłowości znakowania.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość asortymentu warzyw i owoców oraz asortymentu mięsa i wędlin,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Obsługa komputera (Pakiet MS Office).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • Możliwość awansów wewnętrznych,
  • Dofinansowanie do programu rekreacyjno-sportowego.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami