PRACOWNIK MAGAZYNU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Seito Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA (Targówek), mazowieckie

Miejsce pracy: WARSZAWA (Targówek)

OBOWIĄZKI

  • Przyjmowanie części zamiennych i układanie ich na półkach
  • Wydawanie części zamiennych i dostarczanie ich na linie produkcyjne
  • Prowadzenie rejestru wydań w systemie SAP
  • Obsługa Magazynów Satelitarnych
  • Wypożyczanie narzędzi i kluczy
  • Prowadzenie postępowania reklamacyjnego
  • Dbanie o stan techniczny sprzętu i terminowe przeglądy

OCZEKIWANIA

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Zdyscyplinowanie i sumienność
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy i stosowanie się do norm w zakresie Jakości i Bezpieczeństwa

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
  • Zatrudnienie w systemie 3-zmianowym wg. elastycznego grafiku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.