Pracownik magazynu ! Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie ? Aplikuj !! Również Panie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Dla jednego ze swoich Klientów w Pabianicach , lidera w branży produkcyjnej  poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko:

Nr ref.: 41067
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • Dbanie o porządek na magazynie.
  • Prace magazynowe przy załadunku, rozładunku towaru,

Oczekiwania:
  • gotowość do podjęcia przy od zaraz , w systemie 3 zmianowym
  • chęć do pracy

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • tanie i smaczne obiady
  • darmowy parking dla Pracowników
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji,

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)