Pracownik magazynu budowlanego - bez niemieckiego

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Praca bez znajomości języka niemieckiego w magazynie znanego sklepu z artykułami budowlanymi i elementami wyposażenia wnętrz!

Pracownik magazynu (Komisjoner)
Kraj: Niemcy
Miejsce pracy: Wermelskirchen

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową ponad 10 EURO brutto
- Tanie zakwaterowanie, tylko 6 EURO dziennie!
- Dodatki za pracę w nocy – 25%
- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim
- Kontrakt na 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)

Opis stanowiska:
- Wykonywanie bieżących prac magazynowych
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
- Pakowanie produktów, przyjmowanie i wydawanie towaru
- Praca 2-zmianowa: poranna od 05.30 do 13.45 i popołudniowa od 14.15 do 22.30 (zmiany mogą być wydłużane)
+ mogą zdarzyć się pracujące soboty

Wymagania:
- BRAK WYMAGANEGO JĘZYKA
- Motywacja i chęć do pracy
- Dobra kondycja fizyczna
- Uprawnienia na wózki widłowe EPT (mile widziane)
- Prawo jazdy lub własny samochód (to nie jest warunek konieczny).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.