Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik Magazynu Błonie

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Dla naszego Klienta, fimry spożywczej, poszukujemy Kandydatów/-tek na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie Pass

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie towaru do wysyłki: układanie kartonów na paletach pod zamówienie, etykietowanie kartonów pod zamówienie, spinanie palet i foliowanie, etykietowanie palety, przewiezienie towaru „paleciakiem”;
- Przebranie i posortowanie warzyw;
- Mycie warzyw;
- Pakowanie produktów.

Wymagania:
- Posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu;
- Koncentrowanie całej swojej uwagi wyłącznie na wykonywanych czynnościach;
- Dokładność, zdolności manualne;
- Przestrzeganie zasad higieny.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową;
- Pracę od poniedziałku do niedzieli (4 dni pracy, 3 dni wolnego);
- Pracę jednozmianową od 13:00 do 1:00
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.